L16PLT10KREDRED
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: L16PLT10KREDRED
Valmistaja / merkki: E-Switch
Tuotteen Kuvaus PILOT LIGHT RECT RED 24VDC
lomakkeissa: 1.L16PLT10KREDRED.pdf2.L16PLT10KREDRED.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
  • Viesti
L16PLT10KREDRED: n tekniset tiedot
Osa numero L16PLT10KREDRED Valmistaja E-Switch
Kuvaus PILOT LIGHT RECT RED 24VDC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8361 pcs Tietolomake 1.L16PLT10KREDRED.pdf2.L16PLT10KREDRED.pdf
Aallonpituus - Peak - Jännite 24V
Katselukulma - Tyyppi LED
päättyminen Style - Sarja L16
Arvioinnit DC Panel Cutout -muoto Round
Paneeli Leikkaus Mitat 0.63" (16.00mm) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating - Objektiivin läpinäkyvyys -
Lens Style / Koko Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm linssin väri -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lampun väri Red
Tulosuoja - ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus LED Panel Indicator Red 24V Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm nykyinen -