B25834D3476K4
Tuote-esittely
Osa numero: B25834D3476K4
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 47UF 10% 500VAC SCREW
lomakkeissa: B25834D3476K4.pdf
  • Viesti
B25834D3476K4: n tekniset tiedot
Osa numero B25834D3476K4 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 47UF 10% 500VAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3154 pcs Tietolomake B25834D3476K4.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 500V
Toleranssi ±10% päättyminen Threaded, Male
Koko / Dimension 3.118" Dia (79.20mm) Sarja B25834
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B25834D3476K 4
B25834D3476K004
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.378" (35.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 4.094" (104.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF Film Capacitor 500V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapasitanssi 47µF