B25834D4157K4
Tuote-esittely
Osa numero: B25834D4157K4
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 150UF 10% 600VAC SCREW
lomakkeissa: B25834D4157K4.pdf
  • Viesti
B25834D4157K4: n tekniset tiedot
Osa numero B25834D4157K4 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 150UF 10% 600VAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4395 pcs Tietolomake B25834D4157K4.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 600V
Toleranssi ±10% päättyminen Threaded, Male
Koko / Dimension 3.516" Dia (89.30mm) Sarja B25834
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B25834D4157K 4
B25834D4157K004
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.378" (35.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 9.764" (248.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 150µF Film Capacitor 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapasitanssi 150µF