B25834D4476K9
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B25834D4476K9
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 47UF 10% 600VAC SCREW
lomakkeissa: B25834D4476K9.pdf
  • Viesti
B25834D4476K9: n tekniset tiedot
Osa numero B25834D4476K9 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 47UF 10% 600VAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5934 pcs Tietolomake B25834D4476K9.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 600V
Toleranssi ±10% päättyminen Threaded, Male
Koko / Dimension 3.516" Dia (89.30mm) Sarja B25834
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B25834D4476K 9
B25834D4476K009
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.378" (35.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 4.094" (104.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 47µF Film Capacitor 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapasitanssi 47µF