B25834F4335K1
Tuote-esittely
Osa numero: B25834F4335K1
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 3.3UF 10% 600VAC SCREW
lomakkeissa: B25834F4335K1.pdf
  • Viesti
B25834F4335K1: n tekniset tiedot
Osa numero B25834F4335K1 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3.3UF 10% 600VAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3167 pcs Tietolomake B25834F4335K1.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 600V
Toleranssi ±10% päättyminen Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Koko / Dimension 1.378" Dia (35.00mm) Sarja B25834
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B25834F4335K 1
B25834F4335K001
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.378" (35.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.890" (48.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF Film Capacitor 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapasitanssi 3.3µF