B25834F4684M1
Tuote-esittely
Osa numero: B25834F4684M1
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.68UF 20% 600VAC SCREW
lomakkeissa: B25834F4684M1.pdf
  • Viesti
B25834F4684M1: n tekniset tiedot
Osa numero B25834F4684M1 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 20% 600VAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3892 pcs Tietolomake B25834F4684M1.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 600V
Toleranssi ±20% päättyminen Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm) Sarja B25834
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B25834F4684M 1
B25834F4684M001
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.378" (35.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.890" (48.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.68µF Film Capacitor 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapasitanssi 0.68µF