B25834U7505K11
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B25834U7505K11
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 5UF 10% 1KVAC SCREW
lomakkeissa:
  • Viesti
B25834U7505K11: n tekniset tiedot
Osa numero B25834U7505K11 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5UF 10% 1KVAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4544 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 1000V (1kV)
Toleranssi ±10% päättyminen Threaded, Male
Sarja B25834 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B25834U7505K 11
B25834U7505K011
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 5µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapasitanssi 5µF Sovellukset Commutating; Damping