B25834U7605K11
Tuote-esittely
Osa numero: B25834U7605K11
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 6UF 10% 1KVAC SCREW
lomakkeissa:
  • Viesti
B25834U7605K11: n tekniset tiedot
Osa numero B25834U7605K11 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6UF 10% 1KVAC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5995 pcs Tietolomake
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 1000V (1kV)
Toleranssi ±10% päättyminen Threaded, Male
Sarja B25834 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B25834U7605K 11
B25834U7605K011
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 6µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapasitanssi 6µF Sovellukset Commutating; Damping