B32232A1104K
EPCOSEPCOS
B32232A1104K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32232A1104K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC AXIAL
lomakkeissa: B32232A1104K.pdf
  • Viesti
B32232A1104K: n tekniset tiedot
Osa numero B32232A1104K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.1UF 10% 100VDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6898 pcs Tietolomake B32232A1104K.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.236" Dia x 0.551" L (6.00mm x 14.00mm) Sarja B32232
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet 495-3516
B32232A1104K000
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 0.1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapasitanssi 0.1µF