B32232A1105K
EPCOSEPCOS
B32232A1105K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32232A1105K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 100VDC AXIAL
lomakkeissa: B32232A1105K.pdf
  • Viesti
B32232A1105K: n tekniset tiedot
Osa numero B32232A1105K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 100VDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4152 pcs Tietolomake B32232A1105K.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC 63V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.335" Dia x 0.748" L (8.50mm x 19.00mm) Sarja B32232
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet 495-3517
B32232A1105K000
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapasitanssi 1µF