B32529C0155K189
EPCOSEPCOS
B32529C0155K189 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32529C0155K189
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 63VDC RADIAL
lomakkeissa: B32529C0155K189.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1100 pcs
2200 pcs
  • Viesti
B32529C0155K189: n tekniset tiedot
Osa numero B32529C0155K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 329816 pcs Tietolomake B32529C0155K189.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm) Sarja B32529