B32529C0155M000
EPCOSEPCOS
B32529C0155M000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32529C0155M000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC RADIAL
lomakkeissa: B32529C0155M000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
B32529C0155M000: n tekniset tiedot
Osa numero B32529C0155M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 20% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 340776 pcs Tietolomake B32529C0155M000.pdf
Voltage Rating - DC 63V Voltage Rating - AC 40V
Toleranssi ±20% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.295" L x 0.236" W (7.50mm x 6.00mm) Sarja B32529
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32529C 155M
B32529C155M
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.413" (10.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 1.5µF