B32537B8334K
Tuote-esittely
Osa numero: B32537B8334K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC AXIAL
lomakkeissa: B32537B8334K.pdf
  • Viesti
B32537B8334K: n tekniset tiedot
Osa numero B32537B8334K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4852 pcs Tietolomake B32537B8334K.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 200V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.500" Dia x 0.827" L (12.70mm x 21.00mm) Sarja B32537
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet B32537B8334K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Yksityiskohtainen kuvaus 0.33µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapasitanssi 0.33µF