B32537B8155K
Tuote-esittely
Osa numero: B32537B8155K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC AXIAL
lomakkeissa: B32537B8155K.pdf
  • Viesti
B32537B8155K: n tekniset tiedot
Osa numero B32537B8155K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1.5UF 10% 630VDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4203 pcs Tietolomake B32537B8155K.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC 200V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.697" Dia x 1.339" L (17.70mm x 34.00mm) Sarja B32537
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet B32537B8155K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µF Film Capacitor 200V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Axial kapasitanssi 1.5µF