B32632B2471K289
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32632B2471K289
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 470PF 10% 2KVDC RADIAL
lomakkeissa: B32632B2471K289.pdf
  • Viesti
B32632B2471K289: n tekniset tiedot
Osa numero B32632B2471K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 470PF 10% 2KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6014 pcs Tietolomake B32632B2471K289.pdf
Voltage Rating - DC 2000V (2kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.728" L x 0.256" W (18.50mm x 6.50mm) Sarja B32632
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.453" (11.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 470pF Film Capacitor 500V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 470pF Sovellukset DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT