B32633S4472J
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32633S4472J
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 4700PF 5% 3KVDC RADIAL
lomakkeissa: B32633S4472J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
B32633S4472J: n tekniset tiedot
Osa numero B32633S4472J Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 4700PF 5% 3KVDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 535424 pcs Tietolomake B32633S4472J.pdf
Voltage Rating - DC 3000V (3kV) Voltage Rating - AC 800V
Toleranssi ±5% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.083" L x 0.433" W (27.50mm x 11.00mm) Sarja B32633
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-3953
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.886" (22.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.669" (17.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 4700pF Film Capacitor 800V 3000V (3kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 4700pF