B32652A1682K000
EPCOSEPCOS
B32652A1682K000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32652A1682K000
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 6800PF 10% 1.6KVDC RAD
lomakkeissa: B32652A1682K000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
B32652A1682K000: n tekniset tiedot
Osa numero B32652A1682K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6800PF 10% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 442042 pcs Tietolomake B32652A1682K000.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Sarja B32652
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32652A1682K
B32652A1682K-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 6800pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 6800pF