B32652A1682K189
EPCOSEPCOS
B32652A1682K189 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32652A1682K189
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 6800PF 10% 1.6KVDC RAD
lomakkeissa: B32652A1682K189.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3600 pcs
  • Viesti
B32652A1682K189: n tekniset tiedot
Osa numero B32652A1682K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6800PF 10% 1.6KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 367285 pcs Tietolomake B32652A1682K189.pdf
Voltage Rating - DC 1600V (1.6kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm) Sarja B32652
Arvioinnit - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Radial Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 6800pF Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 6800pF Sovellukset DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT; Snubber