B32656S7684K561
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32656S7684K561
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.68UF 1.25KVDC SCREW
lomakkeissa: B32656S7684K561.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
96 pcs
  • Viesti
B32656S7684K561: n tekniset tiedot
Osa numero B32656S7684K561 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 1.25KVDC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 10429 pcs Tietolomake B32656S7684K561.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranssi ±10% päättyminen Screw Terminals
Sarja B32656S Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Rectangular Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.004" (25.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Low ESL ESR (Equivalent Series Resistance) 6 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.68µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
kapasitanssi 0.68µF Sovellukset Snubber