B32656S7684K565
EPCOSEPCOS
B32656S7684K565 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32656S7684K565
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.68UF 1.25KVDC SCREW
lomakkeissa: B32656S7684K565.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
B32656S7684K565: n tekniset tiedot
Osa numero B32656S7684K565 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.68UF 1.25KVDC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 8458 pcs Tietolomake B32656S7684K565.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 500V
Toleranssi ±10% päättyminen Screw Terminals
Sarja B32656S Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Rectangular Box
Käyttölämpötila -55°C ~ 100°C Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.866" (22.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Low ESL ESR (Equivalent Series Resistance) 6 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 0.68µF Film Capacitor 500V 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box
kapasitanssi 0.68µF Sovellukset Snubber