B32794D8335K
EPCOSEPCOS
B32794D8335K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32794D8335K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 3.3UF 10% 875VDC RADIAL
lomakkeissa: B32794D8335K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
B32794D8335K: n tekniset tiedot
Osa numero B32794D8335K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3.3UF 10% 875VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 15724 pcs Tietolomake B32794D8335K.pdf
Voltage Rating - DC 875V Voltage Rating - AC 350V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.240" L x 0.591" W (31.50mm x 15.00mm) Sarja B32794
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32794D8335K000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.083" (27.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.965" (24.50mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 8.2 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µF Film Capacitor 350V 875V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 3.3µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression