B32794D4355K
EPCOSEPCOS
B32794D4355K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32794D4355K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 3.5UF 10% 1.05KVDC RAD
lomakkeissa: B32794D4355K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
952 pcs
  • Viesti
B32794D4355K: n tekniset tiedot
Osa numero B32794D4355K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 3.5UF 10% 1.05KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 31754 pcs Tietolomake B32794D4355K.pdf
Voltage Rating - DC 1050V (1.05kV) Voltage Rating - AC 400V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm) Sarja B32794
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet B32794D4355K000
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.083" (27.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.299" (33.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 6.9 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 3.5µF Film Capacitor 400V 1050V (1.05kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 3.5µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression