B32796G3166K
EPCOSEPCOS
B32796G3166K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32796G3166K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 16UF 10% 700VDC RADIAL
lomakkeissa: B32796G3166K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
B32796G3166K: n tekniset tiedot
Osa numero B32796G3166K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 16UF 10% 700VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 7715 pcs Tietolomake B32796G3166K.pdf
Voltage Rating - DC 700V Voltage Rating - AC 300V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) Sarja B32796
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-4149
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.555" (39.50mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 3.9 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 16µF Film Capacitor 300V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 16µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression