B32796G3306K
EPCOSEPCOS
B32796G3306K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32796G3306K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 30UF 10% 700VDC RAD 4LD
lomakkeissa: B32796G3306K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Viesti
B32796G3306K: n tekniset tiedot
Osa numero B32796G3306K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 30UF 10% 700VDC RAD 4LD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5037 pcs Tietolomake B32796G3306K.pdf
Voltage Rating - DC 700V Voltage Rating - AC 300V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Sarja B32796
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial - 4 Leads Muut nimet 495-4392
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.476" (37.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.772" (45.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 2.2 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 30µF Film Capacitor 300V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial - 4 Leads
kapasitanssi 30µF Sovellukset DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression