B32924F3225K
EPCOSEPCOS
B32924F3225K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32924F3225K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 2.2UF 10% 305VAC RADIAL
lomakkeissa: B32924F3225K.pdf
  • Viesti
B32924F3225K: n tekniset tiedot
Osa numero B32924F3225K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 2.2UF 10% 305VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4024 pcs Tietolomake B32924F3225K.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.240" L x 0.492" W (31.50mm x 12.50mm) Sarja B32924
Arvioinnit X2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-3823
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.083" (27.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.846" (21.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 2.2µF