B32924F3565K
EPCOSEPCOS
B32924F3565K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B32924F3565K
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 5.6UF 10% 305VAC RADIAL
lomakkeissa: B32924F3565K.pdf
  • Viesti
B32924F3565K: n tekniset tiedot
Osa numero B32924F3565K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5.6UF 10% 305VAC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3592 pcs Tietolomake B32924F3565K.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 305V
Toleranssi ±10% päättyminen PC Pins
Koko / Dimension 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm) Sarja B32924
Arvioinnit X2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial Muut nimet 495-3829
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 1.083" (27.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.299" (33.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µF Film Capacitor 305V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapasitanssi 5.6µF