B41044A8336M
Tuote-esittely
Osa numero: B41044A8336M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: B41044A8336M.pdf
  • Viesti
B41044A8336M: n tekniset tiedot
Osa numero B41044A8336M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4858 pcs Tietolomake B41044A8336M.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.248" Dia (6.30mm)
Sarja B41044 Ripple Current @ High Frequency 233mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41044A8336M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.098" (2.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 600 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 33µF