B41044A8476M
Tuote-esittely
Osa numero: B41044A8476M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: B41044A8476M.pdf
  • Viesti
B41044A8476M: n tekniset tiedot
Osa numero B41044A8476M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4639 pcs Tietolomake B41044A8476M.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja B41044 Ripple Current @ Low Frequency 229.6mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 328mA @ 100kHz Arvioinnit -
Polarisaatio Polar Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Can Muut nimet B41044A8476M000
Käyttölämpötila - Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Lead Spacing 0.138" (3.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 500 mOhms Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 47µF Sovellukset General Purpose