B41044A9225M
Tuote-esittely
Osa numero: B41044A9225M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
lomakkeissa: B41044A9225M.pdf
  • Viesti
B41044A9225M: n tekniset tiedot
Osa numero B41044A9225M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5563 pcs Tietolomake B41044A9225M.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Sarja B41044 Ripple Current @ High Frequency 52mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41044A9225M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 2.5 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2.2µF