B41505A9687M7
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41505A9687M7
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP
lomakkeissa: B41505A9687M7.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
  • Viesti
B41505A9687M7: n tekniset tiedot
Osa numero B41505A9687M7 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 58118 pcs Tietolomake B41505A9687M7.pdf
Jännite - Rated 100V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B41505 Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In
Muut nimet B41505A9687M007 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 156 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.457" (37.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 146 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 680µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 146 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 680µF