B41505F5478M2
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41505F5478M2
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP
lomakkeissa: B41505F5478M2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B41505F5478M2: n tekniset tiedot
Osa numero B41505F5478M2 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 62505 pcs Tietolomake B41505F5478M2.pdf
Jännite - Rated 25V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B41505 Ripple Current @ Low Frequency 1.6A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B41505F5478M002 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 57 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 53 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 53 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 4700µF