B41505F8228M2
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41505F8228M2
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP
lomakkeissa: B41505F8228M2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
320 pcs
  • Viesti
B41505F8228M2: n tekniset tiedot
Osa numero B41505F8228M2 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 63V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 34200 pcs Tietolomake B41505F8228M2.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 1.181" Dia (30.00mm)
Sarja B41505 Ripple Current @ Low Frequency 1.8A @ 100Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B41505F8228M002 Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 85 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 80 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2200µF