B41607A128M2
Tuote-esittely
Osa numero: B41607A128M2
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 55V SNAP
lomakkeissa: B41607A128M2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
  • Viesti
B41607A128M2: n tekniset tiedot
Osa numero B41607A128M2 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 55V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 21140 pcs Tietolomake B41607A128M2.pdf
Jännite - Rated 55V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Sarja B41607 Ripple Current @ High Frequency 6.8A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B41607A 128M 2
B41607A0128M002
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 115 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 115 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 1200µF Sovellukset Automotive