B41607A168M2
Tuote-esittely
Osa numero: B41607A168M2
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1600UF 20% 55V SNAP
lomakkeissa: B41607A168M2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
520 pcs
  • Viesti
B41607A168M2: n tekniset tiedot
Osa numero B41607A168M2 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1600UF 20% 55V SNAP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 24383 pcs Tietolomake B41607A168M2.pdf
Jännite - Rated 55V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Sarja B41607 Ripple Current @ High Frequency 7.7A @ 10kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Muut nimet B41607A 168M 2
B41607A0168M002
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 100Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1600µF 55V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 80 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 125°C
kapasitanssi 1600µF Sovellukset Automotive