B41828B4107M
Tuote-esittely
Osa numero: B41828B4107M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: B41828B4107M.pdf
  • Viesti
B41828B4107M: n tekniset tiedot
Osa numero B41828B4107M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4219 pcs Tietolomake B41828B4107M.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja B41828 Ripple Current @ Low Frequency 129mA @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41828B4107M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 100µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 100µF Sovellukset General Purpose