B41828B4228M
Tuote-esittely
Osa numero: B41828B4228M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: B41828B4228M.pdf
  • Viesti
B41828B4228M: n tekniset tiedot
Osa numero B41828B4228M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3933 pcs Tietolomake B41828B4228M.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja B41828 Ripple Current @ Low Frequency 1.028A @ 120Hz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41828B4228M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) - Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose