B41858C3338M
Tuote-esittely
Osa numero: B41858C3338M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: B41858C3338M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B41858C3338M: n tekniset tiedot
Osa numero B41858C3338M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 131721 pcs Tietolomake B41858C3338M.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja B41858 Ripple Current @ High Frequency 2.028A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41858C3338M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 34 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 41 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 41 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 3300µF