B41858C3397M8
Tuote-esittely
Osa numero: B41858C3397M8
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: B41858C3397M8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
12000 pcs
  • Viesti
B41858C3397M8: n tekniset tiedot
Osa numero B41858C3397M8 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 554601 pcs Tietolomake B41858C3397M8.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja B41858 Ripple Current @ High Frequency 436mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41858C3397M008 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 246 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 274 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 274 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 390µF