B41858C4337M8
Tuote-esittely
Osa numero: B41858C4337M8
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: B41858C4337M8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
B41858C4337M8: n tekniset tiedot
Osa numero B41858C4337M8 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 426741 pcs Tietolomake B41858C4337M8.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension -
Sarja B41858 Ripple Current @ High Frequency 436mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41858C4337M008 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ESR (Equivalent Series Resistance) 274 mOhm @ 10kHz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 274 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Automotive