B41858C4477M8
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41858C4477M8
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: B41858C4477M8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
9000 pcs
  • Viesti
B41858C4477M8: n tekniset tiedot
Osa numero B41858C4477M8 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 467166 pcs Tietolomake B41858C4477M8.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B41858 Ripple Current @ High Frequency 746mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41858C4477M008 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 113 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 129 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 129 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 470µF