B41868R8337M
Tuote-esittely
Osa numero: B41868R8337M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
lomakkeissa: B41868R8337M.pdf
  • Viesti
B41868R8337M: n tekniset tiedot
Osa numero B41868R8337M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3360 pcs Tietolomake B41868R8337M.pdf
Jännite - Rated 63V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja B41868 Ripple Current @ High Frequency 680mA @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41868R8337M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 400 mOhm @ 10kHz Yksityiskohtainen kuvaus 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 400 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C
kapasitanssi 330µF Sovellukset Automotive