B41868R4338M
Tuote-esittely
Osa numero: B41868R4338M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: B41868R4338M.pdf
  • Viesti
B41868R4338M: n tekniset tiedot
Osa numero B41868R4338M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4457 pcs Tietolomake B41868R4338M.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.787" Dia (20.00mm)
Sarja B41868 Ripple Current @ High Frequency 1.861A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41868R4338M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 mOhm @ 10kHz Yksityiskohtainen kuvaus 3300µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 80 mOhm @ 10kHz 1000 Hrs @ 150°C
kapasitanssi 3300µF Sovellukset Automotive