B41889A3228M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41889A3228M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: B41889A3228M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B41889A3228M: n tekniset tiedot
Osa numero B41889A3228M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 167031 pcs Tietolomake B41889A3228M.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja B41889 Ripple Current @ High Frequency 2.8A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41889A3228M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 160 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 160 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 2200µF Sovellukset General Purpose