B41889A3477M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: B41889A3477M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: B41889A3477M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
B41889A3477M: n tekniset tiedot
Osa numero B41889A3477M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 779773 pcs Tietolomake B41889A3477M.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Sarja B41889 Ripple Current @ High Frequency 1.14A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41889A3477M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.512" (13.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 670 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 670 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 470µF Sovellukset General Purpose