B41889A4158M
Tuote-esittely
Osa numero: B41889A4158M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: B41889A4158M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
  • Viesti
B41889A4158M: n tekniset tiedot
Osa numero B41889A4158M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 382200 pcs Tietolomake B41889A4158M.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Sarja B41889 Ripple Current @ High Frequency 2.55A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41889A4158M000 Käyttölämpötila -
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 180 mOhm @ 120Hz Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 180 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapasitanssi 1500µF Sovellukset General Purpose