B41890A7397M
Tuote-esittely
Osa numero: B41890A7397M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: B41890A7397M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4200 pcs
  • Viesti
B41890A7397M: n tekniset tiedot
Osa numero B41890A7397M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 390UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 167333 pcs Tietolomake B41890A7397M.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.492" Dia (12.50mm)
Sarja B41890 Ripple Current @ High Frequency 1.82A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41890A7397M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.197" (5.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 55 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 66 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 390µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 66 mOhm @ 10kHz 15000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 390µF