B41890B4228M
Tuote-esittely
Osa numero: B41890B4228M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
lomakkeissa: B41890B4228M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
  • Viesti
B41890B4228M: n tekniset tiedot
Osa numero B41890B4228M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 135025 pcs Tietolomake B41890B4228M.pdf
Jännite - Rated 16V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja B41890 Ripple Current @ High Frequency 2.28A @ 100kHz
Arvioinnit - Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41890B4228M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 38 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 46 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 46 mOhm @ 10kHz 20000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 2200µF