B41895B6128M
Tuote-esittely
Osa numero: B41895B6128M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
lomakkeissa: B41895B6128M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2400 pcs
  • Viesti
B41895B6128M: n tekniset tiedot
Osa numero B41895B6128M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 80335 pcs Tietolomake B41895B6128M.pdf
Jännite - Rated 50V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.630" Dia (16.00mm)
Sarja B41895 Ripple Current @ High Frequency 3.16A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41895B6128M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 23 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 26 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 26 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 1200µF