B41895B7158M
Tuote-esittely
Osa numero: B41895B7158M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL
lomakkeissa: B41895B7158M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2100 pcs
  • Viesti
B41895B7158M: n tekniset tiedot
Osa numero B41895B7158M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 1500UF 20% 35V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 80918 pcs Tietolomake B41895B7158M.pdf
Jännite - Rated 35V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja B41895 Ripple Current @ High Frequency 2.49A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41895B7158M000 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 32 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 35 mOhm @ 10kHz
Yksityiskohtainen kuvaus 1500µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 35 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 125°C kapasitanssi 1500µF