B41896C3109M
Tuote-esittely
Osa numero: B41896C3109M
Valmistaja / merkki: EPCOS
Tuotteen Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL
lomakkeissa: B41896C3109M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
B41896C3109M: n tekniset tiedot
Osa numero B41896C3109M Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP ALUM 10000UF 20% 10V RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 52237 pcs Tietolomake B41896C3109M.pdf
Jännite - Rated 10V Toleranssi ±20%
Surface Mount Land Koko - Koko / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Sarja B41896 Ripple Current @ High Frequency 4.23A @ 100kHz
Arvioinnit AEC-Q200 Polarisaatio Polar
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B41896C3109M000 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant impedanssi 16 mOhms
Korkeus - Istuva (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 48 mOhm @ 120Hz
Yksityiskohtainen kuvaus 10000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 48 mOhm @ 120Hz 7000 Hrs @ 105°C kapasitanssi 10000µF